Diagnostika pre zvieratá

Vedeli ste, že Tradičná Čínska Medicína (TČM) ako môže pomôcť Vám, tak môže pomôcť aj našim domácim zvieratkám? Diagnostika pre zvieratá.

V dnešnej dobe sú často naši domáci maznáčikovia plnohodnotnými členmi rodiny. Mnohí z nás ako pri svojich, tak aj pri ich chorobách rozmýšľame nad alternatívnymi spôsobmi pomoci.

Viem to veľmi dobre z vlastnej skúsenosti.

Našej bíglici Lilinke

bol v jej 10-tich rokoch diagnostikovaný nádor na pečeni vo veľkosti pomaranča. Začala chudnúť, chradnúť, prestala sa hrať a z očí sa jej vytratila radostná iskra. Radili nám operáciu s neistým výsledkom, veď skúsime… Bez nej predpovedali mesiac života. V tom čase som mal už dlhoročné skúsenosti s TČM, tak som to riskol… Po pár mesiacoch užívania bylín mala Lili len mierne zvýšené hodnoty pečeňových testov oproti pôvodným, ktoré boli 20-násobne zvýšené. Začala dobre jesť (až priveľa, ale veď bígel 😊…), na prechádzkach pridala do kroku a začala sa znova zaujímať o okolitý svet. Radosť a hravosť typická pre bígla sa jej opäť vrátila. Lilinka odišla na starobu vo veku 14 rokov a som presvedčený o tom, že práve TČM jej o 4 roky predĺžila a skvalitnila život.

Pes s epilepsiou

veľmi dobre znášal byliny z TČM. Podľa informácií od majiteľa po klasickej liečbe kortikoidmi mu začala vypadávať srsť, nevedel sa už ani postaviť na nohy a stratil chuť do života. Po pár týždňoch s TČM záchvaty ustaly, srsť dorástla a kvalita jeho života sa rapídne zlepšila.

To sú len 2 prípady z mnohých z mojej dlhoročnej praxe, kde TČM pomohla nielen ľuďom, ale aj našim štvornohým miláčikom.

Ako by prebiehala diagnostika pre zvieratá?

Najprv by postačil krátky telefonický rozhovor o probléme s majiteľom psa alebo mačky, ktorý vie o svojom miláčikovi najviac. Po zvážení problému bude následne dohodnutý termín diagnostiky. Vítané sú aj fotky jazyka (pokiaľ je ochotný na Vás vyplaziť jazyk 😊), ktoré z hľadiska TČM terapeutovi napovedia veľa o zdravotnom stave chorého.

Ak chcete svojmu miláčikovi skúsiť pomôcť alternatívnym spôsobom, volajte na tel. č. 0905458732.

Ak chcete skúsiť pomôcť sami svojmu zvieratku, môžete si vybrať produkty podľa jeho problému na našej stránke www.tcmbratislava-obchod.eu.

Lili

LiliLili a MicikMicik